Europa 2 - Maxximum muziky

Priscilla z Ruže pre nevestu sa tajne vydala. Lásku našla v náruči Tomáša

Priscilla, ktorá sa objavila v prvej sérii Ruža pre nevestu, dnes šokovala všetkých svojich fanúšikov a followerov. Na svojom Instagrame zverejnila fotku v bielych šatách, zatiaľ čo na fotke, už spoločne aj s manželom, ukazujú obrúčky. K fotke napísala: „24.06.2024. Deň, kedy mi ku priezvisku pribudlo Svobodová“.

Svadba sa konala len za účasti dvoch svedkov na úrade a stalo sa tak len pár týždňov po tom, čo sa dvojica zasnúbila. Pre portál markiza.sk samotná Priscilla uviedla, prečo mali mali svadbu a  zároveň povedala, že budúci rok plánujú spraviť väčšiu svadbu.

„Nechceli sme teraz robiť veľkú svadbu, pretože tento rok, bohužiaľ, odišli Tomimu obaja starí rodičia a jeho rodina má smútiace obdobie. My sme to tak cítili a chceli, že sa aspoň takto pre nás zoberieme,“ priblížila pre spomínaný portál. Dvojici gratulujeme!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Priscilla v Troch prasiatkach

Priscilla bola minulý rok hostkou v našej Late night show Tri prasiatka. V rozhovore priblížila, ako prebiehalo filmovanie reality show a odhalila aj čo-to zo svojho súkromia. Ak si túto epizódu nevidel a ani nepočul, mal by si to napraviť, pretože patrí k najpočúvanejším z minulého roka!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach