Europa 2 - Maxximum muziky

Bývalá členka dievčenskej skupiny Little Mix vydala nový song a ohlásila turné!

Niekdajšia členka dievčenskej skupiny Little Mix – Leigh-Anne sa vydala umelecky hodnotnejšou cestou. Nedávno vydala EP projekt No Hard Feelings, z ktorého ponúka singel Nature, ktorý kombinuje prvky R&B a reggae.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novinku predstavila po prvý raz naživo počas koncertu v Londýne, uvádza portál That Grape Juice​. Leigh-Anne sa rozhodla zdieľať túto novinku ako poďakovanie fanúšikom za ich podporu. Pieseň Nature vznikla počas jej tvorivého obdobia na Jamajke a je na ňu veľmi hrdá.

Na svojich sociálnych sieťach vyjadrila svoje nadšenie z premiéry skladby naživo: „Nič neprekoná pocit, ako keď ju môžete prvýkrát zahrať na svojom prvom sólovom koncerte. Toto je ďalšia veľmi špeciálna skladba, ktorá vznikla na mojom tvorivom tábore na Jamajke a som na ňu veľmi hrdá,“ uvádza ďalej spomínaný portál.

Okrem vydania novej skladby Leigh-Anne oznámila aj svoje prvé sólové turné po Spojenom kráľovstve, ktoré sa začne v októbri. Medzi plánovanými zastávkami sú mestá ako Dublin, Birmingham, Londýn a Manchester.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach