Europa 2 - Maxximum muziky

Fotomodelka Vanesa prezradila, aké je to byť matkou a netajiť sa tým, že pôsobí v erotickom priemysle

K Trom prasiatkam prijala pozvanie fotomodelka Vanesa, ktorá je aktívna aj na OF. Toto rozhodnutie prišlo počas najnečakanejšieho obdobia v jej živote – materskej dovolenky. Nevenuje sa len postovaniu na Onlyfans, aj keď prezradila, že je to jej hlavný príjem peňazí. Okrem toho priznala, že aj fotí a venuje sa predávaniu oblečenia.

Samo, Láďo a Oliver boli zvedaví, aké to je byť matkou a netajiť sa tým, že pôsobí v erotickom priemysle. Ako ona sama hovorí, aj matky môžu fotiť akty, na nahom tele nie je nič škaredé.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V rozhovore priznala, že fotí profesionálne fotky, no nie je v žiadnej modelingovej agentúre. „Asi nie som vhodná pre modelingové agentúry,“ povedala, prečo je „na vlastnej nohe“. Prečo nemá rada oslovenie OnlyFanska a čo si myslí, že je dôvodom, prečo ľudia na Slovensku odsudzujú, keď niekto funguje na OnlyFans.

V rozhovore priznala, že má spravené pery a aj prsia. „Keď som bola na škole, mala som krásne prirodzené prsia,“ povedala. Rozhodnutie spraviť si prsia prišlo po tom, ako mala bábätko, ktoré kojila. Keď sa videla v zrkadle, kleslo jej sebavedomie. Prizvukuje, že prsia si dala robiť pre seba a nie pre niekoho iného.

Čo na to povedala jej rodina? Dozviete sa tiež detaily o jej fotografickom portfóliu a výstavách a ako uspieť, hoci content, ktorý tvoríš, nie je vulgárny. Ako reagovať na nenávistné a odsudzujúce komentáre? Prečo je podľa nej fotomodeling naozaj pre každého, a to bez rozdielu na vek či typ postavy? Toto všetko sa dozvieš v najnovšej epizóde podcastu Tri prasiatka! Všetky epizóde nájdeš na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach