Europa 2 - Maxximum muziky

Film Tiché miesto: Prvý deň prichádza do kín. Vo filme sa predstaví držiteľka Oscaru i herec zo seriálu Stranger Things

Film Tiché miesto: Prvý deň, ktorý je tretím pokračovaním úspešnej hororovej série Tiché miesto, sľubuje napätie a vzrušenie, ktoré fanúšikovia očakávajú. Tento film, ktorého premiéra je naplánovaná už na zajtra – 27. júna 2024, sa vracia na úplný začiatok invázie mimozemšťanov, ktorí reagujú na akýkoľvek zvuk​, píše portál CineMax​.

Snímka sa zameriava na prvý deň invázie v preplnenom meste New York. Dej sa odohráva v prostredí, ktoré je úplným opakom pokojných a tichých vidieckych oblastí, kde sa odohrávali predchádzajúce filmy. ​

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vo filme sa predstavia známi herci ako Lupita Nyong’o, Djimon Hounsou, Joseph Quinn a Alex Wolff. Lupita hrá postavu Sam, ktorá sa nešťastne ocitne v New Yorku práve v deň, keď začína mimozemská invázia. Noví hrdinovia sa musia prispôsobiť novým pravidlám prežitia v hlučnom meste, kde akýkoľvek zvuk môže znamenať smrť​.

Tretí diel režíroval Michael Sarnoski, ktorý nahradil Johna Krasinského. Ten sa postaral o pôvodnú réžiu a je zároveň aj tvorcom tohto sci-fi hororu. Hoci sa Krasinski tentokrát neujal réžie, stále má na film veľký vplyv ako producent a scenárista. Jeho vízia a štýl sú prítomné aj v tomto pokračovaní, čo zaručuje konzistentnosť série, ktorú si fanúšikovia zamilovali​.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach