Europa 2 - Maxximum muziky

Nela Pocisková: Veľmi málo ľudí o mne vie, že si vôbec neverím

Do Bekimovho horúceho kresla zasadla slovenská speváčka a herečka Nela Pocisková. V tejto epizóde sa Nela otvorene podelila so svojimi zážitkami a skúsenosťami zo života matky – umelkyne.

V najnovšej epizóde porozprávala o tom, ako materstvo a narodenie jej detí zásadne zmenili jej životné priority. „Mala som taký pretlak práce, že som 4 roky ostala doma,“ priblížila. Zároveň zdôraznila, že po tom, ako sa stala matkou, sa jej priority úplne zmenili. Práca už nebola na prvom mieste. U Bekima však prezradila, že ani jedno dieťa neplánovali.

Taktiež zdôrazňuje, že nájdenie správnej rovnováhy medzi osobným a profesionálnym životom je kľúčové pre celkové šťastie a pohodu. Nela poukazuje na to, že je dôležité venovať čas rodine a byť prítomný v životoch svojich detí, pričom zároveň nezanedbáva svoje profesionálne ambície. „Keď som sa vracala z materskej, povedala som si, že idem spievať,“ priblížila.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nela je však späť v hudobnom biznise. Pred nedávnom vydala pieseň s Majselfom, ktorá získala veľmi pozitívne ohlasy. Zároveň u Bekima prezradila, že pripravuje celý album, ktorého názov je Cesta a dočkáme sa ho už v októbri. Vypočuj si celý rozhovor, v ktorom sa dozvieš, aký má názor na taliansky štýl života a prezradila aj to, čo o nej veľa ľudí nevie.

  • Čo je pre ňu najdôležitejšou vecou vo vzťahu
  • Kedy ju ľudia nespoznávajú
  • Aká bola počas puberty?
  • Pamätá sa na svoju prvú pusu?
  • Prečo je vo videoklipe Majself obnažený?
  • Akú spoluprácu by nikdy nezobrala?
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach