Europa 2 - Maxximum muziky

Captain Jack prináša párty s chuťou exotiky do Europy 2

Captain Jack ti toto leto prináša nielen mix nečakaných exotických chutí, ale aj exkluzívnych karibských remixov, ktoré ťa rozhodne budú baviť. Zaži párty s chuťou exotiky! Nalaď si 6. a 13. júla a 24. a 31. augusta o 22:00 hod. rádio Europa 2 a uži si Captain Jack Party Island v podaní DJ Milana Lieskovského.

Získaj jedinečnú možnosť stať sa spolutvorcom playlistu radio show Captain Jack Party Island a hrať o nové exotické príchute od Captaina Jacka pre teba a tvoju partiu na víkend! Ako?

Zaži párty s chuťou exotiky na vlastnej koži!

Choď na IG profil Captain Jack, followni ho a napíš pod súťažný post, akej pesničke má dať DJ Milan Lieskovský karibský vibe. Výsledok exkluzívneho karibského remixu budeš môcť počuť už 6. júla v prvej show Captain Jack Party Island na Europa 2.

Chceš zažiť párty s chuťou exotiky na vlastnej koži? Máme pre teba dobrú správu! Už 24. augusta môžeš zažiť exkluzívne remixy od DJ Milana Lieskovského naživo v Moteli Kamenec. Sleduj IG profil Captain Jack a neunikne ti žiadna párty s chuťou exotiky a Captainom Jackom na bare.

Spolupráca

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach