Europa 2 - Maxximum muziky

Billy Ray Cyrus a jeho žena čelia búrlivému rozvodu. Obviňuje ju z násilia

Billy Ray Cyrus, známy country spevák a otec Miley Cyrus, podal žiadosť o rozvod s jeho manželkou Firerose po necelom roku manželstva. V priebehu rozvodu sa obe strany navzájom obviňujú z fyzického, verbálneho a emocionálneho násilia, čo celý proces ešte viac komplikuje.

Billy Ray Cyrus obvinil Firerose z fyzického a emocionálneho násilia, čo údajne zažíval počas ich sedemmesačného manželstva. Jeho manažér, Scott Adkins, podporil tieto tvrdenia vo svojom vyhlásení, kde tvrdil, že bol svedkom toho, ako sa Firerose správala agresívne voči spevákovi . Na druhej strane Firerose, vlastným menom Johanna Rose Hodges, obvinila Cyrusa z extrémneho verbálneho a emocionálneho násilia, ako aj z finančného zneužívania, udávajú portály ako Global News ​​a Entertainment Tonight.

Žiadosť o rozvod mala byť účelová

Firerose tiež tvrdí, že Billy Ray podal žiadosť o rozvod len deň pred tým, ako mala podstúpiť preventívnu dvojitú mastektómiu. Tvrdí, že spevák sa týmto spôsobom pokúsil zneužiť jej zdravotný stav, aby si zachránil svoju kariéru. Otec Miley Cyrus tieto tvrdenia odmieta a tvrdí, že Firerose zámerne oddialila operáciu, aby ho mohla obviniť z neľudského správania​, uvádza portál The Independent​.

Toto nie je prvýkrát, čo sa Billy Ray Cyrus ocitol v centre pozornosti kvôli osobným problémom. Jeho predchádzajúce manželstvo s Tish Cyrus sa skončilo po takmer 30 rokoch. Dvojica má spolu 3 deti, avšak dve, ktoré mala Tish z predchádzajúcich vzťahov, si Billy Ray osvojil. Počas tohto obdobia čelil tiež viacerým verejným sporom a rodinným konfliktom, ktoré často zasahovali do jeho profesionálneho života, píše sa na spomínanom portáli​ The Independent​.

Toto však nie je jediná dráma, ktorá sa udiala v rodine Miley Cyrus

V auguste minulého roka sa Tish zosobášila s hercom zo seriálu Prison Break – Útek z väzenia Dominicom Purcellom. Na krásnom obrade v Malibu, boli prítomné všetky jej deti až na dve z nich. Zatiaľ čo, Miley Cyrus bola svedkom, tak dcéra Noah na svadbe chýbala. Dôvod? Na svadbu nebola pozvaná.

Podľa Daily Mail sa mala dokonca ochranka postarať o to, aby sa dcéra na svadbe náhodou neobjavila. Divné? Ani nie. Noah Cyrus totižto pred rokmi mala niečo s o 30 rokov starším hercom. Konkrétne čo, nie je úplne jasné. Niektoré zdroje tvrdia, že išlo len o kamarátstvo s výhodami a ďalšie tvrdia, že Noah a Dominic tvorili pár.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach