Europa 2 - Maxximum muziky

Imagine Dragons oslnili novým albumom LOOM a pripravujú sa na turné

Imagine Dragons, jedna z najväčších kapiel súčasnosti, vydala svoj najnovší štúdiový album s názvom LOOM. Tento album, ktorý predstavuje nové umelecké smerovanie kapely, kombinuje prvky rapu a elektronickej hudby, čo pridáva ich typickému pop-rockovému štýlu novú hĺbku a dynamiku. Album obsahuje 10 skladieb, vrátane prémiovej skladby Eyes Closed, na ktorej má featuring J Balvin​.

Medzi skladbami na albume LOOM nájdete hity ako Wake Up, Nice to Meet You, Take Me to the Beach a Fire in These Hills. Niektorí kritici, ako Neil Z. Yeung z AllMusic, chválili album za jeho okamžité oslovovanie a návrat k charakteristickému zvuku kapely, zatiaľ čo iní, ako Tom Carr z The Arts Desk, ocenili jeho rôznorodé hudobné textúry, píše sa na portáli​ Icon Vs. Icon​.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

S vydaním albumu oznámili aj veľké severoamerické turné, ktoré začína 30. júla 2024 v Camdene, New Jersey. Turné bude zahŕňať vystúpenia na ikonických miestach po celej krajine. Kapela sa teší na návrat na pódia a plánuje priniesť fanúšikom nezabudnuteľné zážitky naživo.

Imagine Dragons naďalej redefinujú rockovú hudbu v 21. storočí. S viac než 160 miliardami streamov a štyrmi RIAA Diamond singlami sú nepopierateľne jednou z najväčších kapiel súčasnosti.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach