Europa 2 - Maxximum muziky

Zac Efron v novom filme spieva Cher a my to milujeme!

Romantické komédie sú oficiálne späť! Po filmovom hite Miluje ma, nemiluje ma, ktorý vyniesol hit Unwritten od Natashy Bedingfield priam do stratosféry, prišla na Netflix nová romantická komédia s hviezdnym obsadením. Vo filme Family Affair sa v hlavných úlohách predstavili Zac Efron, Nicole Kidman, Joey King aj Liza Koshy. 

Novinka rozpráva príbeh mladej ženy Zary (Joey King), ktorá robí asistentku namyslenej filmovej hviezde Chirsovi Coleovi (Zac Efron). Keďže je to dobre vyzerajúci chlap, strieda jednu babu za druhou, objavuje sa na červených kobercoch a nemôže žiť „normálny“ život, pretože sa obáva prehnanej pozornosti. Keď jeho maniere už Zara nevie vydržať, dá výpoveď. On je však bez nej stratený a príde k nej domov, aby ju presvedčil, nech sa vráti.

Chris však namiesto Zary nájde doma jej matku Brooke (Nicole Kidman), ktorá ho hneď očarí. Vypijú spolu niekoľko pohárikov Tequilly, flirtujú a nakoniec sa spolu vyspia. Pri tomto styku ich však načapá Zara, ktorá sa z celej situácie ide zblázniť. A čo sa stane ďalej? To je už rodinná aférka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Natáčanie prebiehalo v rôznych lokalitách a film sa stretol s vysokými očakávaniami, a to aj kvôli predchádzajúcej spolupráci Efrona a Kidman v snímke The Paperboy z roku 2012. „Family Affair“ si rýchlo získal divákov a stala sa tak najsledovanejším originálom z produkcie Netflixu hneď v prvý víkend po uvedení​, píše sa na portáli Peoplemag.

Napriek zmiešaným recenziám od kritikov si film získal veľkú pozornosť od divákov. Zac Efron sa v rozhovoroch vyjadril, že opätovné spolupracovanie s Nicole Kidman bolo pre neho veľkým zážitkom a že tento projekt vníma ako zábavnejší a odľahčenejší v porovnaní s ich predchádzajúcou spoluprácou​, uvádza sa na spomínanom portáli​.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach