Europa 2 - Maxximum muziky

Spomínaš si na najväčší hit kapely Good Charlotte? Budúci rok oslávi 20 rokov

Raz do týždňa sa spolu s vami, našimi poslucháčmi, vyberie Becca a Šorty na hudobnú cestu do minulosti. Každú stredu po 16-stej vám zahráme banger, ktorý otriasol našimi životmi a vryl sa nám pod kožu.

Flashback bude pravidelná vec, na ktorú sa budeš môcť tešiť každý týždeň. Bangre, na ktoré si sa kedysi vrtel na parkete, nájdeš na našom webe a pozor – budú znieť aj z nášho éteru. Tak čo, vydáš sa s nami na cestu do minulosti? Tento týždeň sme si vybrali pesničku I Just Wanna Live od skupiny Good Charlotte.

I Just Wanna Live je druhý singel z tretieho štúdiového albumu The Chronicles of Life and Death americkej rockovej kapely Good Charlotte. Skladbu oficiálne vydali 17. januára 2005 a stala sa jedným z najväčších hitov kapely.

Tiež máš pri tomto songu flashback? Podeľ sa s Beccou a Šortym cez náš WhatsApp na tel. čísle 0905 030 090 a daj im vedieť, s čím alebo s kým sa ti táto pieseň spája.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladba sa vyznačuje pop-punkovým zvukom, ktorý je typický pre Good Charlotte, pričom kombinuje prvky elektroniky a rocku. Text piesne sa zaoberá frustráciami a tlakom, ktoré sú spojené s verejným životom a slávou. Kapela ironicky zobrazuje bohatý život, ktorý je plný problémov a tlakov, ktoré sú bežnému človeku neznáme, píše sa na portáli ​SongBPM​.

Videoklip k piesni sa vyznačuje svojou kreatívnou a vtipnou vizualizáciou, kde členovia kapely vystupujú ako veľké ovocie a zelenina. Tento vizuálny prístup podčiarkuje ironický tón piesne a pridáva jej zábavný podtext.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach