Europa 2 - Maxximum muziky

Hawk Tuah dievča zažíva slávu, o ktorej sa jej ani nesnívalo

Hailey Welch má 23 rokov, preslávila sa vďaka virálnemu videu a pravdepodobne ju budeš poznať ako Hawk Tuah Girl. Hailey sa stala internetovou senzáciou po tom, čo jej video z pouličného rozhovoru začalo kolovať na sociálnych sieťach. V tomto videu popisuje jeden pohyb v spálni, z ktorého muži šalejú. Jej výraz Hawk Tuah sa okamžite stal virálnym a priniesol jej nečakanú slávu.

Hailey pochádza z malebného mestečka v Tennessee a mala obyčajnú prácu v továrni na pružiny. Ako ona sama v niekoľkých rozhovor prezradila, nikdy nechcela byť slávna. Po tom, ako toto video vyšlo, začalo sa okolo nej hovoriť veľa nepravdivých informácii – ako napríklad to, že je dcérou kazateľa a že je učiteľka. Nič z toho však pravda nie je.

Na Instagrame má viac ako milión followerov a chodia jej rôzne ponuky. Dokonca aj z Playboya.  Hoci nie je presne známe, čo to bola za ponuka, nebola jediná. Niekto jej chcel dať 600 dolárov za to, aby napľula do pohára. Ako ona sama uviedla, táto ponuka ju znechutila a ani ju nezvažovala prijať, píše portál TMZ.

Na portáli sa ďalej píše, že jej rodina to celé berie s nadhľadom a dobre sa na tom bavia. Taktiež priznala, že z obyčajnej baby sa stal niekto, kto má svojho vlastného manažéra, avšak nechce, aby ju ľudia poznali len ako Hawk Tuah Girl. Mladá celebrita sa na svojom účte pochválila veľkým úspechom, z ktorého neskrýva nadšenie. Ocitla sa na pódiu so spevákom so Zachom Bryanom, s ktorým si aj zaspievala.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach