Europa 2 - Maxximum muziky

Bude sa na čo pozerať! Už tento rok sa dočkáme pokračovania filmu Gladiátor

Po 20 rokoch od uvedenia legendárneho filmu Gladiátor sa režisér Ridley Scott vracia s dlho očakávaným pokračovaním, Gladiátor II. Tento epický historický film má naplánovanú premiéru na 22. novembra 2024 a už teraz vzbudzuje obrovské očakávania medzi fanúšikmi aj kritikmi.

Okrem toho, že divákov čaká dávka brutality a krvi prelievanie, poteší sa aj nejedno očko, pretože v hlavných úlohách sa predstavia Pedro Pascal, Paul Mescal a herci, ktorých môžeš poznať zo seriálov Stranger Things a White Lotos.

Vonku je prvý trialer, ktorý má za pár hodín viac ako 1,5 milióna videní. Pozri sa, na čo sa môžeš tešiť. Bude to brutálne krvavé a brutálne dobré!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pokračovanie priamo nadväzuje na film Gladiátor z roku 2000, avšak dej sa bude točiť okolo Lucia Verusa, ktorý je synom Lucilly a synovcom Commoda, ktorého hral v prvom filme Joaquin Pheonix. Príbeh nás zavedie do Numidie, kde Luciov pokojný život naruší útok rímskej armády pod vedením generála Marcusa Acacia, ktorého hrá Pedro Pascal. Lucius je zajatý a prinútený vrátiť sa do Ríma ako gladiátor​, píše portál Entertainment Tonigh​.

Podľa portálov ComingSoon a spomínaného Entertainment Tonight prebiehalo natáčanie filmu na rôznych miestach vrátane Malty. Film mal presiahnuť rozpočet 310 miliónov dolárov, čo odráža ambície režiséra Scotta priniesť divákom skutočne veľkolepý zážitok.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach