Europa 2 - Maxximum muziky

Yael a Tian Moon vydali prvé spoločné EP, ktoré nesie názov Farby!

Dvojica interpretov Yael a Tian Moon pred nedávnom oznámili vydanie svojho spoločného debutového EP, ktoré vyšlo pred pár dňami. Novinka nesie názov FARBY a obsahuje 7 piesní vrátane vydareného singla Nad vodou.

Doposiaľ vyšli z EP-čka 4 skladby, konkrétne pilotný singel NAD VODOU a skladby KDE SI, ZA TEBOU a čerstvá letná novinka LOCA a najhorúcejší hit OCEAN. Skladby sprevádzal aj filmovo spracovaný príbeh, ktorý je zachytený v akčných videoklipoch nakrútených ku trom z nich. Všetky štyri novinky aktuálne nájdeš v slovenských hudobných trendoch na platforme Youtube.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pre EP FARBY je charakteristická hudobná rôznorodosť zachytená v jednotlivých skladbách. Kreatívna tvorba oboch interpretov reflektuje v skladbách EP-čka sklon ku zahraničnej hudbe a nesie prvky popu, latina, indie a rapu.

Cover EP nakreslila najmladšia sestra interpreta YAELA, Lujza. Producentsky sa vo veľkej miere na albume podieľal Sebastian Rigó alias RIXO a pod mix a master sa podpísal Marek Gabera, známy ako Marcus G. Leto klope na dvere a hudobné novinky z EP FARBY určite obohatia mnohé pódiá v podaní oboch interpretov a ich novej show.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach