Europa 2 - Maxximum muziky

Známa Slovenka na fotke z detstva: Vyzerá ako sestra Taylor Swift!

Michaela patrí k najznámejším slovenským topmodelkám. Meria 179 centimetrov a jej miery sú 80 – 60 – 87. Takto väčšinou začína predstavenie modelky. No Miška nie je len tak obyčajná modelka….!

Jej kariéra odštartovala v roku 2004, kde sa v súťaži Elite Model Look umiestnila na 2.mieste. Na svetovom finále sa dostala až do TOP 15 a jej prvá prehliadka bola hneď pre zvučné návrhárske meno Vivenne Westwood v Prahe, kde predvádzala šaty, ktoré vážili asi 20kg.

Ako jediná slovenská modelka dostala v roku 2007 ponuku predvádzať na prestížnej show Victoria´s Secret a momentálne je aj ambasádorkou Elite Model Look.

Už zajtra zasadne do poroty a spomedzi uchádzačov bude vyberať top modelov a modelky do finále Schwarzkopf Elite Model Look. Momentálne žije v New Yorku, no jej 13 ročná kariéra s Elitom ju výrazne zmenila. Spoznávaš ju?

Miškine prehliadky: Christian Dior, Bottega Veneta, Alexander McQueen, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Versace, Ann Demeulemeester, John Galliano, Chanel, Victoria’s Secret

Hlasuj v Hudobných cenách Europa 2. Klikaj sem a rozhodni o najlepších!

Europa 2 online! Počúvaj nenormálne dobrú hudbu aj na našom webe – stream nájdeš TU

Lady Gaga prekvapila fanúšikov a zverejnila nový singel The Cure. Znie naozaj výborne!

Rastúce bruško Beyoncé na novej fotografii. Speváčke to naozaj pristane!

Vieme, kto si zahrá v ďalšom pokračovaní filmu Fantastické zvery a ich výskyt. Podrobnosti TU!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach