Europa 2 - Maxximum muziky

VIDEO: Barack Obama vo včerajšom prejave odhalil pohlavie dvojčat Beyoncé?

Okolo každú chvíľu rodiacej sa Beyoncé obtrie lístok a je toho plný internet. Ale že sa oprie sám, bývalý prezident USA Barack Obama, tak to netušil nikto. A ani oddaní fanúšikovia Twitteru.

Jay Z sa neobjavil na sociálnej sieti od marca tohto roku. Až včera!

Bývalý prezident USA umiestnil video na stránkach sociálnych médií a blahoželal raperovi (skutočné meno Shawn Carter), o jeho uvedení do „Siene slávy skladateľov piesní“. Ale v jeho prejave spomenul čosi, čo fanúšikov zarazilo!

„Myslím si, že s pánom Carterom si navzájom rozumieme,“ povedal Barack vo videu, keď mu chcel vzdať hold. „Keď sme sa stretli pred rokmi ako mladší muži, nikto neočakával, že budeme tam, kde sme dnes. Vieme, aké to je byť otcom a vieme, aké to je pracovať na sebe bez toho, aby nám niekto ponúkol ľahšiu cestu. Preto sa snažíme otvoriť dvere príležitostí každému, kto príde za nami a potrebuje pomôcť“.

Ale Obamov ďalší prejav odštartoval špekulácie: Jay a ja sme tiež blázni do naších dcér, a akonáhle sa ukážu na svet, tak ako správni otcovia budeme čeliť ich budúcnosti. Obaja máme silné ženy a výrazne populárnejšie ako my. Treba stáť pri nich. Fanúšikovia si rýchlo prečítali Barackove slová, pričom mnohí dospeli k záveru, že politikovi náhodne vykĺzlo, že sa Jay chystá stať otcom troch dievčat.

Bývalý prezident má dve dospievajúce dcéry, Sashu a Maliu so svojou manželkou Michelle, zatiaľ čo Jay Z má jednu dcéru, Blue Ivy, so svojou manželkou Beyoncé.

Žeby boli už dvojičky na svete? Beyonce postovala fotky s dieťatkom a za posledné 2 týždne odkedy nastúpila do nemocnice nič…možno už porodila a Obama sa naozaj pomýlil alebo sú to len špekulácie…ukáže asi víkend!

Vypočuj si Obamovu reč ku raperovi a usúď sám!

zdroj: www.hellomagazine.com

Počúvaj Europu 2 online a maj nenormálne dobrú hudbu vždy so sebou! Klikaj na LIVE STREAM

Benefičný koncert pre Manchester sa nezaobišiel bez škandálu. Little Mix to prepískli!

Nicole Scherzinger je kráľovnou v napodobňovaní speváckych kolegýň. Video, ktoré sa oplatí vidieť!

Nečakane chytľavá skladba mladšej Cyrus. Sestra Miley má vonku výborný letný song, ktorý sa vŕta do uší!

V americkom Talente sa zjavil muž, ktorý šokoval porotu aj divákov. Riskoval život!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach