Europa 2 - Maxximum muziky

Ranná show vie, čo si chcete pozrieť!

Seriály sú základnou esenciou jesene. V posteli, na gauči, u frajerky alebo cez slúchadlá v práci. Keď prší, je sychravo, hocikedy. Toto bude pozerať ranná show Wake up rádia Europa 2! Prečítajte si, čo si vybrali a pridajte sa aj vy:

Fear the Walking dead

Niektorým seriálom jednoducho nevieme odolať. Po našej minulotýždňovej skúsenosti, kedy nás TV AMC.

Koniec sveta, ktorý odštartovala apokalypsa zmazal hranice. Medzi zombíkmi a preživšími, ale aj hranice priateľstva a rodiny. Prežiť na území medzi Mexikom a Spojenými štátmi nie je ľahké. Nákaza sa šíri rýchlo a okrem ďalších mŕtvych pribudla aj nová mena a chuť bojovať. Posledná sezóna už síce vyvrcholila, ale my si dáme maratón, 21. októbra od 22. hodiny, kedy bude TV AMC vysielať všetky epizódy druhej časti 9. série až do 4-tej hodiny. Tešte sa na nás v to ráno, možno aj my budeme vyzerať a rozprávať ako zombies.

Fargo 3

Bratov Coenovcov asi poznáte. Americkí filmoví režiséri, ktorí stáli aj za filmom Táto Krajina nie je pre starých, Big Lebowski a Fargom. Seriál je založený na tomto filme a jeho tretia séria, ktorá začína 22. októbra na TV AMC, má prekvapiť. Dvojitá vražda, temná minulosť a lúpeže sú predzvesťou akčnosti a napätia a akási severská atmosféra, ktorá z toho dýcha vás môže baviť.

Emerald City

Každú nedeľu o 14 hod. na TV AMC sa môžete dostať do zeme OZ, kde sa zľakli proroctva s názvom Beštia naveky. Keďže sa v čarovnej zemi jedného dňa zjavila Dorothy, ktorú v jej aute privialo tornádo, asi by sme sa zľakli aj my. Horšie je na tom ale samotná hrdinka, ktorá sa vydáva za Čarodejníkom, vediac, že ju neprivíta čajom a sušienkami. Záhadné bytosti, zlo a čary sú na nedeľu TOP, my novému fantasy seriálu dáme šancu.

Halt and Catch Fire

Internety. O tom je tento seriál mapujúci proces, kedy sa MacMilan z IBM rozhodol, že zostrojí nový vyhľadávač, zarobí peniaze a objaví to, čo ešte nikto pred ním. Inovácia, chuť dokázať veľké veci a bežné problémy ako manželka, ktorá zas taká nadšená nie je. Poznáte to a práve preto to má čosi do seba.

Zdroj: Reklamný článok

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach