Europa 2 - Maxximum muziky

Nenormálna premena! Češka schudla 34 kg, už viac nechcela fučať po schodoch

Ako malá sa venovala tancu, lyžovaniu a jednoducho milovala pohyb. No neskôr prišla puberta, alkohol, fastfood a ponocovanie, ani si to neuvedomila a zrazu mala 92 kíl.

Odrazu prišla maturita a ona chcela schudnúť. Prejedanie sa striedalo so zvracaním a hladovaním. Ničila sa a nenávidela. Odrážalo sa to na jej psychike a nebola už tá pozitívna baba, ktorú pred tým všetci poznali. Bola úplne iným človekom.

A nie je jediná, ktorá si niečim takýmto prechádzala. Problém so svojou váhou a neustálymi diétami má mnoho žien. Preto sme sa rozhodli napísať vám o KAMU – českej foodblogerke, ktorá si prešla peklom, aby mohla žiť svoj sen. Skĺbila lásku k jedlu s dokonalou postavou.

Zlom prišiel pred 6 rokmi, kedy si povedala, že nemá v úmysle sa zabiť. Najskôr navštívila psychiatra a neskôr aj dietologičku. Začala na sebe makať, vyradila sladké, vyprážané a hlavne stravu plnú éčiek. Sústredila sa na to, aby sa jej strava zakladala na zelenine, mäse a rybách.

Dnes motivuje tisícky žien v Čechách, ale aj na Slovensku. Vydala knihu s receptami, našla svoju lásku a žijú si svoj sen. Obaja sú tak brutálne trafení, až vás nabijú neskutočnou energiou na každý deň.

Kamu sa stala inšpiráciou pre mnohé ženy, nielen v chudnutí, stravovaní, ale aj v životnom štýle.

Ak si hovoríte, že takúto premenu by ste nikdy nedali a život bez nezdravých vecí si neviete predstaviť, ešte neprestávajte čítať. Zdravý životný štýl neznamená, že sa zrazu všetkého vzdáte a už nikdy neochutnáte alkohol alebo fastfood.

Ako píše samotná blogerka „všeho s mírou“. Aj ona si zapáli cigaretu, či si dá niečo nezdravé. Život na brokolici by bol predsa strašne nudný.

Obmedzila živočíšne produkty, začala príjmať viac zeleniny, antioxidantov, vitamínov a raz za čas si dá detox. Momentálne sa dostala na váhu 58 kilogramov a začala svoje telo spevňovať.

Ak si raz za čas uletí a potrebuje sa opäť dostať do formy, cez svoj instagram vyzve aj fanúšikov, aby sa pridali a „bombili“ ako tomu ona hovorí, spolu s ňou 🙂

Ak ju ešte nesleduješ robíš veľkú chybu, je to pani! @chefkamu

Aby vyzerali zdravšie a krajšie. Pozri galériu!

Rozprávkový dom za 7 a pol milióna. Nahliadni dovnútra, padne ti sánka!

Leonardo DiCaprio zverejnil fotku, z ktorej sú fanúšikovia vo vytržení. Toto bude veľké!

Nenormálne dobrá hudba, ktorú si môžeš naladiť aj online. Počúvaj rádio Europa 2 cez náš webový stream.

Kráľovná Alžbeta II. zakázala jesť celej rodine túto potravinu. Stopku dostala aj Meghan Markle

Ako by vyzerali hollywoodske hviezdy, keby mali plešiny? Pozri si galériu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach