Europa 2 - Maxximum muziky

Festival EDMANIA prináša aftermovie!

EDMANIA OPEN AIR 2018 sa konala počas víkendu 22.-.23.6.2018 a do Trenčína prilákala tisícky fanúšikov elektronickej tanečnej hudby.

EDMANIA festival má za sebou už úspešnú šiestu edíciu, avšak práve táto bola prvá dvojdňová. Ako headlinerov priniesla do Trenčína dvojicu Axwell & Ingrosso a Timmyho Trumpeta. V piatok sa na Europa 2 main stage predstavili Axwell & Ingrosso so svojou veľkolepou audiovizuálnou show, ktorou vyburcovali nadšené publikum.

Nechýbali ani najznámejšie hity ako More Than You Know, Dark River či Sun Is Shining. Sobotňajší headliner Timmy Trumpet si cez deň užil krásy Trenčína, navštívil aj Trenčiansky hrad a večer rozbíjal svojimi tanečnými bombami niekoľko tisícový oduševnený dav. Počas víkendu sa na 2 stagoch vystriedalo viac ako 40 DJov z domova i zo sveta, ktorí si z EDMANIE odnášajú krásne spomienky na skvelých fanúšikov.

EDMANIA úspešne naplnila svoje heslo z kampane „staň sa súčasťou tanečnej revolúcie na Slovensku“ a priniesla revolučný zážitok, na ktorý budú návštevníci ešte dlho spomínať. Svetové DJské hviezdy, kvalitná produkcia, impozantná svetelná a zvuková show, množstvo zaujímavých špeciálnych efektov vytvorili dokonalý zážitok. Pripomeňte si ho spolu s nádherným AFTERMOVIE, ktoré zachytáva tie najkrajšie momenty z celého festivalu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

EDMANIA vás pozýva, aby ste vyjadrili svoj názor, navrhli DJov, ktorých by ste v budúcnosti radi videli a zároveň sa pridali k prvým fanúšikom, ktorí dostanú šancu kúpiť lístky za najnižšiu možnú cenu na eventy organizované pod hlavičkou EDMANIA. Registrácia je možná tu: https://www.edmania.eu/predregistracia-na-vstupenky/

Pozri, ako sa po rokoch zmenili jej členovia!

Phoebe z Priateľov oslávila 55. narodeniny. Takto vyzerá herečka Lisa Kudrow dnes

Trailer na dokument o zosnulom Paulovi Walkerovi. Toto bude dojímavá spomienka!

Prečítaj si horoskop na august. Ktorým znameniam sa bude dariť najviac?

Kali v klipe s krásnou priateľkou. Pozri sa, ako im to obom pristane

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach