Europa 2 - Maxximum muziky

10 tipov, čo robiť na Valentína, keď ste single

Okrem pálenie vecí svojich ex, alebo prejedania sa čokoládou je množstvo vecí,ktoré sa dajú robiť na Valentína aj keď ste single.

1. Za status single sa netreba hanbiť, ale treba z toho spraviť výhodu. Nemusíte sa napríklad stresovať kúpou darčeka, alebo vymýšľaním romantického výletu. Namiesto toho si urobte pekný deň pre seba.

2. Nenúťte sa byť šťastní s druhou osobou, buďte (skúste to) šťastní sami so sebou. Aj vy sa predsa dokážete prekvapiť, tak prečo to čakať od druhých? A ešte na Valentína?

3. Dokončite to. A čo? No, čokoľvek. Upratanie bytu, dokreslenie nedomaľovaného obrázka, či triedenie šatníka…je toho veľa. Zabudnete a ešte budete mať dobrý pocit a čisto. 🙂

4. Zamilujte sa. Keď už nie do niekoho nového, tak do niečoho. Skúste jógu, alebo kurz keramiky. Valentín je na to ako stvorený.

5. Šírte lásku. Určite máte v okolí niekoho, kto je naozaj nešťastný. Prianie na povzbudenie jej / jemu urobí fajn na duši vám obom a zaženie čierne myšlienky.

6. Buďte na Valentína s kamoškami, alebo kamošmi. Poklábosite, pospomínate, dáte poprípade nejaké drinky a deň je hned krajší.

7.Zamyslite sa nad svojim životom. Práve sviatok lásky je moment na utriedenie si svojich životných cieľov. Nech váš nový vzťah príde za dva týždne alebo o niekoľko mesiacov, keď budete vedieť čo a koho chcete, bude to lepšie.

8. Kúpte si niečo nové na seba. To urobí radosť za každých okolností.

9. Dajte si nejaké dobré jedlo. Také, ktoré milujete…aj keď má milión kalórií.

10. Tento bod je najefetívnejší a odporúčame ho – sviatok trvá len 24 hodín, čiže sa to dá prežiť. A hlavne, čo tak sa na to vykašlať a robiť to, čo stále? :))

Každopádne, či to už prežívate, alebo nie, prajeme veľa lásky. 🙂

zdroj:koule.cz

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach