Europa 2 - Maxximum muziky

Tento muž opustil manželku a deti aby sa mohol stať 6-ročným dievčatkom!

Áno, čítate dobre! 46-ročný Paul, teraz Stephanknoe (Stephanie) Wolscht, opustil 23- ročné manželstvo, manželku a 7 detí aby sa mohol stať 6 – ročným dievčatkom.

Keď sa začal ešte počas manželstva prezliekať do ženských šiat, jeho manželka mu dala na výber. Buď prestane, alebo bude musieť ísť z domu preč. Vybral si druhú možnosť a odišiel k adoptívnym rodičom, jeho priateľom, ktorí ho akceptujú aký je.

Keď sa jeho najstaršia dcéra vydávala, požiadala otca, aby prišiel na svadbu ale ako muž. Rovnako chcela, aby sedel mimo hostí a nebavil sa s ostatnými. To Paul (Stephanie) nezvládla a pokúsila sa spáchať samovraždu. Teraz je už ale v poriadku a nažíva si so svojou novou rodinou.

„Moja adoptívna mamička a otecko sú šťastní, že ma majú ako malé dievčatko a ich deti ako aj vnúčatá má absolútne podporujú“, povedal Wolschtt, ktorý mal byť pôvodne 8-ročným dievčatkom, ale napokon to zmenil na 6-ročné, aby mohol byť najmladší.

„Máme spolu úžasný čas, veľa sa spolu hráme, maľujeme, robíme veci ako deti – je to taká terapia hrou,“ povedal Wolschtt.

Každý sme nejaký, ale toto asi nepotrebuje komentár…Pozrite si dole aj video…

https://www.youtube.com/watch?v=MbiAHnjHlHg

zdroj, foto:twitter

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach