Europa 2 - Maxximum muziky

Búrlivák Charlie Sheen je HIV pozitívny

Hviezda seriálu Dva a pol chlapa, Charlie Sheen, je známy svojím bujarým životným štýlom, platenými spoločníčkami, alkoholom a drogami. Svet teraz obletela správa, že tento skvelý herec a komik má vraj vírus HIV. A čo viac, dokonca sa tvrdí, že o ňom vedel a napriek tomu si ďalej neviazane „užíval“.

Známy hollywoodsky herec toto tvrdenie potvrdil! V rozhovore pre NBC Today priznal, že je HIV pozitívny. Podľa jeho vlastných slov vyšiel s informáciou na verejnosť preto, aby predišiel ohováraniu a snahám o jeho vydieranie.

Uviedol, že vírus mu diagnostikovali približne pred štyrmi rokmi. Tvrdí však, že nevie, ako sa nakazil. „Myslel som si, že mám nádor na mozgu. Myslel som, že je po všetkom. Je ťažké tie tri písmená prijať. Je to zlomový okamih v živote,“ opísal svoje pocity, keď sa u neho začali objavovať príznaky choroby – bolesti hlavy.

Podľa manažéra Howarda Bragmana sa herec lieči a nie je pravdou, že by ľudia v jeho okolí o chorobe nevedeli. Keď sa Sheen dozvedel, že je HIV pozitívny, stiahol sa do ústrania a začal brať drogy. Vraj bral kokaín a platil vysoké sumy za párty s pornoherečkami. Jedna z nich nedávno oznámila na Twitteri, že si nechala urobiť test na HIV a je negatívny.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach