Europa 2 - Maxximum muziky

Úspešný film Moja tučná grécka svadba bude mať svoje pokračovanie

Ako to vyzerá, keď si vaša rodina pre vás vysníva ideál muža, najlepšie rovnakej národnosti, a vy si nájdete pravý opak, ktorý si vás chce vziať za ženu? Presne túto situáciu riešila hlavná predstaviteľka filmu Tula (Nia Vardalos) v romantickej komédii Moja tučná grécka svadba. Už oddávna totiž v jej rodine gréckeho pôvodu vládne názor, že Grék má uzavrieť manželstvo jedine s Grékyňou a naopak.

Tula však túto tradíciu poruší a stretne Američana Iana (John Corbett), do ktorého sa zaľúbi. Rodine Iana spočiatku zatajuje, no keď ju požiada o ruku nastane čas, aby sa rodina s Ianom zoznámila. Aj keď rodina príjme Iana na začiatku ťažko, postupne si ho členovia obľúbia a zaľúbená dvojica začne žiť spokojný rodinný život.

Pre tých, ktorí si tento film radi pripomenú, máme dobrú správu. Po štrnástich rokoch po prvej časti dorazí už onedlho do kín druhé pokračovanie tohto úspešného filmu. Tula s Ianom spoločne vychovávajú svoju dospievajúcu dcéru Paris, ktorá odmieta zaužívané spôsoby v tejto bláznivej gréckej rodine. Okrem toho sa bude opäť schyľovať k veľkej tučnej gréckej oslave, takto sa máte rozhodne na čo tešiť. 🙂

Film by sa v kinách mal objaviť od marca 2016.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach