Europa 2 - Maxximum muziky

Účastníčka tohtoročnej reality show Mama, ožeň ma šokovala! Po manželstve a rozvode ukázala prsteň

Lenka Ivanovič, ktorá sa predstavila v tohtoročnej sérii reality show Mama, ožeň ma!, na seba opäť pritiahla pozornosť. Stačila na to jediná fotka a ľudia okamžite začali špekulovať. Ona sama zverejnila na svojom profile fotografiu ľavej ruky, na ktorej má prsteň, ktorý vyzerá ako zásnubný. K fotke napísala: „Guess what“, a teda – hádajte, čo, čím ešte viac podporila špekulácie.

Práve Lenka patrila v relácii medzi ženy, ktoré bolo ťažké prehliadnuť. Televízia JOJ ju predstavila ako mladú mamu z Levíc, ktorá sa venuje fitness a zdravému životnému štýlu a od začiatku pôsobila ako žena, ktorá má jasno v tom, čo od chlapa chce. Aj preto teraz fotografia s nápadným prsteňom vyvolala taký ohlas. Mnohí si totiž okamžite začali myslieť, že lásku mohla nájsť už mimo kamier.

Celá situácia je o to zaujímavejšia, že meno Lenky sa so špekuláciami spájalo už aj počas vysielania šou. Objavili sa totiž informácie, že v čase nakrúcania mala byť ešte vydatá, informuje portál OdZadu. Podľa neskorších zistení však má byť v súčasnej dobe už rozvedená.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach