Laura Vizváry odkryla bolestivé zákulisie vzťahu s Borisom Kollárom: Chcel slobodu, ona by si kvôli láske dala na nohu tú najväčšiu kotvu

Influencerka a podnikateľka Laura Vizváry prijala pozvanie do novej epizódy podcastu SOCKY, kde otvorene prehovorila o vzťahu s Borisom Kollárom, ich rozchode aj o tom, prečo medzi nimi napriek všetkému stále zostalo silné puto. V rozhovore sa dotkla bolesti zo straty rodiny, strachu zo samoty, hodnôt vo vzťahu aj toho, čo by po vlastných skúsenostiach odkázala iným ženám.
Laura priznala, že obdobie po rozchode nebolo jednoduché. S Borisom boli podľa jej slov zvyknutí na každodenný kontakt, a preto bolo zo začiatku ťažké zvyknúť si na novú realitu. Napriek tomu sa snažia udržiavať dobrý vzťah najmä kvôli ich synovi.
Aj po rozchode však medzi nimi zostalo niečo, čo sa nedá úplne odstrihnúť zo dňa na deň. Laura otvorene priznala, že keď sa niečo stane, Boris je pre ňu stále človekom, ktorému automaticky zavolá. „Keď sa niečo udeje, komu mám zavolať? Pre mňa je automatické zavolať Borisovi,“ uviedla s tým, že podobne to podľa nej funguje aj z jeho strany.
Jednou z najcitlivejších tém rozhovoru bol pre ňu rozpad rodiny. Laura priznala, že práve to bol jej najväčší strach. „Rozpad rodiny bol môj najväčší strach. To odpútanie, pocit, že niekoho stratím,“ povedala. Hoci išlo o bolestivú skúsenosť, dnes sa na ňu pozerá inak. „S odstupom času som rada, že sa to stalo. Som za to vďačná,“ priznala.
Podľa Laury ju práve bolesť, ktorou si prešla, výrazne posilnila. „Bola som hodená do strachu, ale som vďačná, že som si tou bolesťou prešla,“ povedala otvorene. Dodala, že človeka takéto obdobie dokáže zmeniť vo viacerých smeroch. „Bolesť vás posilní v mnohých smeroch,“ uviedla.
V rozhovore zároveň naznačila, že s Borisom mali rozdielne predstavy o budúcnosti. „S Borisom sme mali veľmi odlišné predstavy o budúcnosti. Pre mňa to bolo smutné a zraňujúce,“ priznala. Následne spomenula aj jeho pohľad na slobodu vo vzťahu. „Boris sa vyjadril, že chce mať slobodu a nechce mať kotvu,“ povedala.
Laura však mala podľa vlastných slov na lásku iný pohľad. „Ja by som si kvôli láske dala na nohu aj tú najväčšiu kotvu,“ vyhlásila. Práve preto dnes zdôrazňuje, že vo vzťahu je mimoriadne dôležité, aby sa partneri zhodovali v základných hodnotách a prioritách.
Silný odkaz adresovala aj ženám, ktoré dúfajú, že muža vo vzťahu časom zmenia. V tomto bola Laura nekompromisná. „Vykašlite sa na chlapa, ktorého máte meniť, dievčatá! Nevenovala by som tomu ani jeden deň, je to strata času. My nie sme ich matky,“ povedala priamo. Podľa nej je lepšie nájsť si niekoho, kto sa k žene prirodzene hodí, alebo zostať sama. „Buď si nájdite chlapa, ktorý sa k vám hodí, alebo radšej zostaňte samy,“ odkázala.
V rozhovore sa dotkla aj toho, čo je pre ňu dnes vo vzťahu dôležité. „Je pre mňa dôležité, aby bol môj partner rodinne založený,“ uviedla. Zároveň priznala, že po skúsenostiach pochopila, že niektoré veci sa jednoducho ovplyvniť nedajú. „Neviem ovplyvniť správanie druhého človeka,“ povedala.
Laura sa nevyhla ani téme úspešných žien a mužov, ktorí sa ich podľa nej môžu zľaknúť. „Úspešné ženy sú pre slabých mužov náročné. Akoby sa toho báli,“ skonštatovala. Popri vzťahoch otvorila aj tému podnikania a reality sociálnych sietí, pričom priznala, že za peknými fotkami a výsledkami je oveľa viac práce, než sa môže zdať. „Podnikanie vôbec nie je také ľahké, ako to vyzerá,“ povedala.
Došlo aj na otázku priateľstva medzi mužom a ženou. Laura má v tomto smere jasný názor a priznala, že mu úplne neverí. „Ja veľmi neverím na kamarátstvo medzi mužom a ženou,“ uviedla. V epizóde sa zároveň dotkla aj témy narcistickej poruchy osobnosti, ktorá ju dlhodobo zaujíma. „Veľmi ma zaujíma narcistická porucha osobnosti,“ povedala a dodala aj ostré vyjadrenie: „Ľudia s narcistickou povahou sú démoni.“








