Europa 2 - Maxximum muziky

Srdcervúca fotka objímajúcich sa psov, ktorých odsúdili na smrť, obletela svet!

Takýto smutný osud bol na daný deň nachystaný aj pre tieto 2 fenky. Ochrancovia preto dúfali, že sa im prostredníctvom sociálnych sietí podarí nájsť niekoho, kto zvieratám poskytne aspoň dočasný domov. Reakcia verejnosti ale nakoniec úplne prekonala všetky ich očakávania.

„Ja som Kala. Toto je Keira. Sme strašne vydesené. Ľudia, ktorí tú robia, vidia, aký máme strach, ale práve si povedali, že dnes je náš posledný deň. Ak nás niekto nezachráni, tak mi ju vezmú. Uvidím, ako ide dole chodbou. Nepríde naspäť a ja budem plakať, „napísali ochrancovia emotívny odkaz z pohľadu jednej z feniek.

Netrvalo dlho a odkaz sa začal šíriť raketovou rýchlosťou. Nazbieral tisíce komentárov a desaťtisíce zdieľaní a lajkov. Ponuky na adopciu začali do útulku prichádzať v priebehu niekoľkých minút a celý príbeh má šťastný koniec.

„Presne 2 hodiny a 6 minút. Tak dlho trvalo tejto úžasnej komunite milovníkov zvierat, aby zachránila životy dvoch psov. Práve sme sa dozvedeli, že Kala aj Keira sú bezpečne v aute a na ceste k veterinárovi – to všetko vďaka vám, „napísala na Facebook charitatívna organizácia Angels Among Us Pet Rescue.

„Len sa na ne pozrite. Preto to celé robíme, „pridali na koniec.

zdroj: extra.cz

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach