Europa 2 - Maxximum muziky

Celeste v Nočnej Show. Priznala, že je zamilovaná! Kto je ten šťastný?

Celeste je úspešná speváčka známa aj za veľkou mlákou. V pondelok hosťovala u Binďa v Nočnej Show. Čo na seba prezradila?

Jej najhorší zážitok bol úplne prvý krst albumu, kedy dostala črevnú chrípku, ale aj napriek tomu odohrala s kapelou 8 pesničiek a absolvovala všetky tie kolektívne veci spojené s krstom.

Čo by sme o nej nepovedali je, že keby nebola speváčka, chcela by pracovať s detičkami. Najlepšie ako detská psychologička.

Nemá rada namyslených ľudí, ktorí sa na niečo hrajú a preto si ich ani k telu nepripúšťa. V škole bola obeťou šikany, ktorá vznikla potom, čo sa zastala taktiež šikanovanej spolužiačky. Má prísnu mamu a preto, keď robí niečo „zlé“, vybaví sa tvár jej maminy v hlave. Tak sa stalo aj pri prvom bozkávaní s chlapcom, asi keď mala 14 rokov 🙂

Čo sa týka lásky, priznala, že hneď ako ho zazrela, bola zamilovaná, ale vzhľadom k tomu, že veľa cestuje je to komplikované. „Láska je láska a treba si ju vážiť“ tvrdí Celeste a dodáva, že pravá láska príde málokedy do života a to si ľudia neuvedomujú. My s Celeste plne súhlasíme.

Kto je ten šťastný? Prezradila, že ide o muzikanta…

Viac večer na pluska.sk

Vypočuj si najsexy hlas Celeste s fantastickou koncovkou!

Celý test súkromia nájdeš tu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach