Europa 2 - Maxximum muziky

DNES štartujeme leto párty dňom IBIZA! Bude to pecka

Už tretí rok po sebe sme vám, milí naši poslucháči priniesli možnosť zapojiť sa do súťaže o zájazdy na ostrov Ibiza. Pri príležitosti vyhlásenia víťazov sa piatok (26.6.) ponesie v znení najväčších letných párty hitov!!! Od šiestej hodiny rannej až po 18-tu budete môcť počuť najväčšie letné párty pecky, ktoré vás naladia na dovolenkový mód. 🙂 K tomu moderátori v plavkách, nafukovačky, drinky (samozrejme nealko) letná nálada…to všetko a ešte omnoho viac prinesie piatok na Europe 2. Videa, foto, songy hľadaj počas dňa na našom facebooku alebo instagrame 🙂 Buď pri tom s nami! Tešíme sa.

A nezabudnite. Ešte stále máte šancu poslať SMS správu v tvare IBIZA na číslo 6664. Táto možnosť sa všetkým milovníkom slnka, mora, zábavy a krásnych pláži naskytá do zajtra, 26.6. – 17:00h, kedy sa uzavrú brány SMS hlasovania. Následne sa naživo z éteru spojíme s víťazom, ktorý poletí na Ibizu s Binďom, crew moderátorov Evropy 2 a ďalšími výhercami.

Počúvaj nás zajtra od 6:00 do 18:00 – bude to mega veľlká letná IBIZA párty!!!! A nezabudni ešte posielať SMS a zažiť tak all-inclusive týžden so svojim kámošom na náš účet. Stále máš šancu! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=1RSEwPLFYwI

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach