Europa 2 - Maxximum muziky

Plač v éteri. Binďovi zovrelo srdce. Aj o tomto je život a naša Nočná Show.

Binďova Nočná Show nie je len o sexe a príjemných pozitívnych veciach, ale aj o tomto…

Tak ako každý večer, aj včera zadal tému, ku ktorej sa ľudia majú možnosť vyjadriť. Tá znela – – situácie, pri ktorých ste sa cítili úplne na dne.

Do štúdia sa dovolala Mary, ktorá s plačom a smútkom v hlase porozprávala svoj ťažký životný príbeh.

Manžel jej našiel smsku od kamaráta, s ktorým ako tvrdí nikdy nič nemala. A tam sa to všetko začalo…podozrievanie od manžela, ktorý sa chcel dokonca obesiť, bitky od svokry, huckanie detí proti nej až nakoniec vyhadzov z domu a zákaz stretávania sa s vlastnými deťmi.

V prípade, ak ich aj chcela navštíviť, svokra s manželom na ňu volali hliadku. Vymysleli si, že napáda ich rodinu, bije ich a týra…dokonca ju 10 krát udali, čiže má na seba podané trestné oznámenia a ako tvrdí ona sama, svedomie má čisté.

Deti nevidela už 10 mesiacov, utekajú od nej a vypočula si od nich, podľa nás pre matku najhoršie slová, že ak by aj zomrela, im je to jedno.

Binďo sa pýtal, či jej má kto pomôcť. Žiaľ, mamu aj so sestrou má v Anglicku, inú rodinu nemá. Ale ako tvrdí, ona nechce nič iné len vidieť a mať naspäť svoje deti. Tie o to ale záujem nemajú. Čo s ňou bude dalej, o tom rozhodne súd.

Po telefonáte Binďo obdržal veľa správ, v ktorých si poslucháči pýtali kontakt na Mary, pretože jej chcú pomôcť v tejto neľahkej životnej situácii.

Celý telefonát s Mary si môžete vypočuť tu.

Europa 2 praje Mary veľa síl. Dúfame, že spravodlivosť nakoniec zvíťazí. Držíme palce.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach