Europa 2 - Maxximum muziky

Budú nám prikazovať čo máme hrať??? Tak dobre, dnes na Europe 2 celý deň iba slovenská hudba! Páči sa vám to?

My naozaj nemáme nič proti dobrej slovenskej hudbe, alebo slovenským interpretom…dokonca máme medzi nimi veľa kamarátov a radi ich podporíme…my len chceme, aby ste z nášho éteru počuli to čo doposiaľ a to maXXimum muziky…takej, aká sa páči vám a na akú ste u nás zvyknutí. Nechceme hrávať to, čo nám niekto prikazuje, pretože nechceme prísť o vás, našich poslucháčov.

Práve preto si dnes môžete u nás na protest „vychutnať“ deň slovenskej hudby. Nebudete počuť nič iné, iba a len slovenské songy a to až do 24:00 hod.

Chceme, aby ste vyjadrili svoj názor k tejto téme, svoje pocity, ktoré budete mať pri počúvaní online komentovaním cez sociálne siete.

Načítání…

Komentuj Deň Slovenskej hudby Europy 2 na Facebooku, Twitteri a Instagrame!

#e2svkhudba

Kto túto najdiskutovanejšiu tému náhodou nezachytil, info viď nižšie.

Ministerstvo kultúry predkladá novelu Zákona o vysielaní a retransmisii, ktorá bez akejkoľvek diskusie s rádiami chce vnútiť už od budúceho roka minimálne 20%-ný podiel domácej hudby. Ten sa má od roku 2017 zvýšiť na 25%. Navyše 20% z tejto kvóty majú byť skladby, ktoré sú maximálne 2 roky staré. Kvótu pre domáce pesničky budú musieť rádiá dodržať v čase od 06:00 do 24:00, zákon teda nebude možné obabrať nočným hraním v čase, keď rádio dokopy nik nepočúva, a nekaziť si tak denné vysielanie.

zdroj:radia.sk

#e2svkhudba Tweets

//

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach