Europa 2 - Maxximum muziky

Swiss Re UNIHRY 2015 sú tu opäť – už po 7. krát

Boxerská exhibícia a majster sveta Tomi KID Kovács na tohtoročných Swiss Re Unihrách 2015

Tomi Kid Kovács: Vitajte vo svete boxu!

Na tohtoročných, v poradí už siedmych Univerzitných hrách sa môžu všetci účastníci tohto výnimočného športového podujatia tešiť aj na účasť známeho slovenského a profesionálneho boxeristu Tomi Kid Kovácsa, ktorý sa stal ambasádorom tohtoročných hier.

Pri tejto príležitosti sa môžete tešiť na celodenné workshopy a exhibície, do ktorých sa môže zapojiť naozaj každý. Tomi Kid Kovacs Vám spolu so svojimi zverencami z KO BOX CLUB ukáže, že boxeri sú naozajstní športovci a nie len ulicoví bitkári.

Súčasťou exhibícii a workshopov budú ukážky základov boxu, lapy, sparingy a všetky tieto aktivity budú spojené so súťažiami od Tomiho KIDa, ktoré sa budú odohrávať na ozajstnom, profesionálnom boxérskom ringu.

Kto by si chce pomerať silu s majstrom sveta v profesionálnom boxe nech nezabudne, že 1. mája v športovom areáli Fakúlty telesnej výchovy a športu v Bratislave sa uskutočnia tradičné Univerzitné hry, na ktoré Vás všetkých srdečne v mene občianského združenia Integrácia študentov pozývame.

Vstup na UniHry je samozrejme pre každého účastníka zadarmo, rovnako ako aj zapojenie sa do všetkých workshopov a sprievodných podujatí. Pre zapojenie sa do jednej zo športových disciplín je potrebná registrácia na www.unihry.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach