„Sára, život s tebou je lepší!“ nádherné video pre priateľku
Video je zložené z rôznych okamihov ich spoločného vzťahu. Na záver do neho prepašoval aj záber na snubný prsteň so žiadosťou o ruku.
Túto pieseň zložil americký hudobník Michael Franti už pred troma rokmi. Keď ju skladal, svadobné plány boli síce ešte v ešte v nedohľadne, ale on vedel, že Sáru raz požiada o ruku. Je totižto ženou jeho života.
Týmto videom chcel svojej milovanej Sáre povedať, že každodenné maličkosti sú oveľa cennejšie ako drahé darčeky.
V jednom z rozhovorov prezradil, že si život bez Sary nevie predstaviť. I ten najhorší deň v jej spoločnosti je pre neho lepším, ako ktorýkoľvek deň bez nej.
Dvojica sa sala dokopy na hudobm festivale. Michael označil ich spoločné obdobie za to najkrajšie v jeho živote. Tak, Sáre gratulujeme, tento muž je z nej paf 🙂