Europa 2 - Maxximum muziky

Katy Perry už dnes v Bratislave. Aké hviezdne maniere má? :)

Katy Perry napodobňuje rozmaznaný štýl svojich kolegýň. V jej šatni sa musia nachádzať mäkké krémove alebo ružovej závesy, chladnička s presklenými dverami a dizajnové lampy.

Katy vyžaduje pre seba svoj tím šesť súkromných šatní. V izbe musi byť dve biele orchidey v kvetináčoch, farebné pivonky či osem voňavých uterákov. Počas celej koncertnej šnúry ju sprevádza vlastná kateringová firma.

Katy dorazí na koncert z Viedne, kde je aj ubytovaná, čiže stretnúť ju v uliciah Bratislavy nie je možné 🙂

Prekvapenie pre oslávenca

Koncert odštartuje predskokanka Charlie XCX. Megahviezda sa zjaví na pódiu krátko po 20. hodine a spievať naživo bude viac ako dve hodiny.

„Predali sme už takmer deväťtisíc lístkov,“ prezradila Zuzana Habozová zo spoločnosti, ktorá koncert organizuje. Počas šou má speváčka na pódiu veľa rekvizít. Publikum dostáva do varu nielen sexi kostýmami, ale aj dráždivými tanečnými kreáciami. Celá šou je farebná a Katy si fanúšikov v niektorých momentoch pripustí k telu.

„Jeden šťastlivec si bude môcť s ňou zaspievať. Musí byť však vopred zaregistrovaný na stránke, ktorú speváčka uvádza na svojom profile a mať v piatok narodeniny. Usadia ho do kresla s balónmi a vytiahnu na lanách nad publikum. A má pripravené aj ďalšie prekvapenia,“ usmieva sa Haboszová.

Tak, nám už neostáva nič iné, len všetkým čo sa chystajú, popriať nezabudnuteľnú mega show! 🙂

Zdroj: pluska.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach