Europa 2 - Maxximum muziky

Hudobní nadšenci pozor! Udalosť roka zo sveta hudby je tu!

Karla Gotta a Zuzanu Smatanovú medzi nominovanými rozhodne nehľadajte. Namiesto toho môžete hlasovať napríklad pre Pharrella Williamsa, Eda Sheerana, Taylor Swift, One Republic, Coldplay ale aj pre československé hviezdy, napríklad pre Celeste Buckingham, Dominiku Mirgovú, Adama Ďuricu, Xindla X, Majka Spirita, Hex a ďalších.

Víťaza môžete vyberať hneď v niekoľkých kategóriách a to slovenský alebo český spevák, speváčka, kapela, pesnička, DJ a to isté aj zo sveta – zahraničný spevák, speváčka, kapela, DJ a k tomu ešte kategória Objav roka, klub roka a Hudobný portál roka. Absolútnym víťazom sa minulý rok stala Celeste Buckingham.

Kto bude kraľovať tohtoročným cenám? Kto svoj titul obháji? Ktorá spevácka hviezda bude stúpať vyššie a vyššie a kto naopak u poslucháčov totálne prepadne? Kto naspieval najlepší singel roka? Rozhodujte o tom TU. Hlasovať môžete od 19. januára do 17. februára.

Na mega show a vyhlásenie víťazov sa potom môžete tešiť 18. februára a to v priamom prenose na oboch rádiách v čase od 15:00 a pod taktovkou moderátorských hviezd, ktorými sú Matúš Krnčok a Jindra Ekl. Víťazi získajú originálnu cenu – ručne tvorenú sklenenú skulptúru od dizajnéra Bořka Šípku.

Veľkolepú éterová show plnú hviezd budete môcť nielen počúvať, ale tiež sledovať na našich sociálnych sieťach.

Nech teda boj o prvé priečky ankety začne!

Pripomenúť si držiteľov titulov za minulý rok môžete tu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach