Europa 2 - Maxximum muziky

Experiment rádia E2. Test negatívneho vplyvu alkoholu. UŽ dnes večer!!!

Binďo vo svojej Nočnej Show poukázal na jeden prípad, ktorý sa stal v USA. 16 ročné dievča bolo samé doma a s kamarátkou sa rozhodli, že vyskúšajú niečo z rodičovského minibaru. Dopadlo to ale veľmi nešťastne. Taylor skončila v nemocnici, na prístrojoch, s prudkou otravou alkoholom.

Práve preto sa Binďo spontánne rozhodol, že na sebe poukáže, ako alkohol vplýva na človeka. Počas vysielania pod dohľadom lekára vypije počas každého vstupu (5 x za hodinu) jeden panák. Kedže do toho nechcel ist sám, vyzval preto niektorého z kolegov. Výzvu prijal Matúš Krnčok z Rannej Show ZOO, ale okorenil to stávkou. Chalani sa nakoniec dohodli, že ak Matúš nevydrží do polnoci vysiela počas Štedrého dňa, ak nevydrží Binďo, vysiela na Silvestra.

„Naozaj to neberieme na ľahkú váhu. Myslíme si, že tématika alkoholu a jeho dopad na správnaie ľudí sa dotýka každého“skonštatoval Binďo. Preto organizujeme tento experiment, pri ktorom môžete byť aj vy v úlohe poslucháčov. Celé to prepukne už dnes večer (10.12.) o 20:00 v Nočnej Show. Všetko bude zdokumentované. Dúfame, že chalanov podporíte.

Ako to celé vzniklo si vypočuj tu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach