Europa 2 - Maxximum muziky

Dnes v Nočnej Show Pavel „Hirax“ Baričák

Už dnes večer o 20:00 privíta Binďo vo svojej pikantnej show Pavla „Hiraxa“ Baričáka. Opísať ho jednou vetou je nemožné…je to biznisman, spisovateľ, hudobník, vydavateľ kníh a CD, bloger, fotograf, cestovateľ, filozof, otec, manžel, šíriteľ pozitívnej energie a ešte mnoho ďalšieho :)….

6 rokov pracoval v rádiu Rebeca, od zvukára až po technického riaditeľa.Od roku 2004 je živnostník. Založil hudobné vydavateľstvá a knižné vydavateľstvo.

Jeho knihy prirovnávajú k mixu Coelho – Charles Bukowski. Na sociálnej sieti mu každý deň pribúdajú priatelia, už ich má tisícky. Hrá punkovú hudbu, píše blogy, texty piesní, básne i romány, je dobrodruh, fotograf a cestovateľ. Vydáva knihy sebe aj iným autorom, cestuje po Slovensku za čitateľmi, číta im zo svojich diel a snaží sa poradiť ľuďom, ako lepšie žiť. Nie je však žiadny samozvaný guru; stále má dobrú náladu a úsmev sa mu z tváre nestráca. Neprajníkom hovorí učitelia. Prichádzajú do nášho života preto, aby sme sa niečo naučili a zosilneli. Mnohí jeho priatelia to už vedia a čím skôr to pochopíme všetci, tým skôr sa na tejto zemi budeme cítiť dobre.

Pre blízke okolie a priateľov veselý chameleón meniaci sa podľa okolností z tvrdého profesionálneho workoholika na citlivú a bútľavú vŕbu. Hlavne milujúci manžel a otec 2 krásnych detí.

foto: facebook

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach