Europa 2 - Maxximum muziky

ENNIO MORRICONE/ZRUŠENIE a opätovné PRESUNUTIE KONCERTU

Ennio Morricone – legendárny skladateľ filmovej hudby – sa veľmi ospravedňuje všetkým svojim fanúšikom, ale vzhľadom k predĺženým poúrazovým ťažkostiam v rámci pooperačnej rekonvalescencie, musí opätovne preložiť svoje celé jesenné Európske turné.

Ennio Morricone, oskarový tvorca filmovej hudby sa ospravedlňuje všetkým svojim fanúšikom, z dôvodu nečakaného predĺženia poúrazovej rekonvalescencie bol nútený opätovne presunúť avizovaný termín svojho koncertu v Bratislave. Koncert sa mal uskutočniť v pondelok, dňa 6. októbra 2014 o 20.hodine na Zimnom štadióne O. Nepelu v Slovnaft Aréne v Bratislave.

Usporiadateľská agentúra JVS Group intenzívne pracuje na potvrdení náhradného termínu koncertu, nakoľko sa v rámci jesenného turné presúva viacero koncertov.

Všetky zakúpené vstupenky zostávajú platné na nový termín koncertu Ennio Morricone, ktorý bude oznámený v najbližších dňoch.

V prípade akýchkoľvek nejasností je možné kontaktovať usporiadateľskú agentúru JVS Group mailom: vstupenky@jvsgroup.cz alebo pobočky siete Ticket Portal, či webové stránky www.ticketportal.sk

Produkčná spoločnosť celého turné GEA (General Entertainment Associates) ako aj samotný Maestro Ennio Morricone sa ešte raz hlboko ospravedlňujú všetkým fanúšikom a ďakujú za trpezlivosť pri čakaní na nový termín koncertu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach