Europa 2 - Maxximum muziky

Zabav sa zbierkou pre Hodinu deťom

Chceš byť súčasťou reportáže odvysielanej počas TV šou Hodina deťom na STV1 ? Alebo chceš prežiť deň s moderátormi Rádia EUROPA2 ? Tak čítaj ďalej a zapoj sa.

KEDY? 1.októbra – 16.novembra

AKO? Prihlás sa cez jednoduchý registračný formulár priamo na http://hodinadetom.zones.sk/. Vymysli svoj spôsob zbierania peňazí a spolu so spolužiakmi máte mesiac a pol na to, aby ste zbierali do pokladničiek Hodina deťom, ktoré vám po registrácii pošleme. Zároveň z tejto zbierky natáčajte zábavné video / videá a pošlite nám ich.

PREČO?

Cena pre triedu, ktorá vyzbiera najviac peňazí

Ty sa budeš zabávať zbierkou a teba a tvoju triedu príde potom zabaviť Rišo Stanke.

Konkrétne, príde odučiť tvoju triedu predmet na škole v sprievode televíznych kamier. Reportáž bude odvysielaná v TV šou Hodina deťom, 6.decembra 2012 na STV 1.

Cena pre triedu, ktorá natočí najobľúbenejšie video (nie je podmienka vyzbierať čo najviac peňazí).

Náhodný výber triedy sa uskutoční na základe videa, ktoré natočíš z priebehu zbierky. Link na video pošli cez registračný formulár na hodinadetom@zones.sk, čo bude následne nahodené na facebook stránku zones.sk.

Video, ktoré dostane najviac „LIKE“, bude víťazné a ty a tvoji 3 spolužiaci budete môcť prísť do rannej show Rádia EUROPA2 a odvysielať ju spoločne s ranným moderátorom. Čím viac videí tvoja trieda počas trvania zbierky pošle, tým máte väčšiu šancu vyhrať.

KEDY a AKO to vyhodnotíme?

Tvoja trieda bude mať po ukončení „zbierkovej etapy“ týždeň čas na poslanie peňazí na účet a na upload posledného zábavného videa, teda do 23. november 2012.

Na účte budeme videť, ktorá trieda vyzbierala najviac. Potom zrátame „LIKE“ na všetkých videách, ktoré tvoja trieda počas zbierky pošle a konečné čísla si budeš môcť pozrieť na web stránke. Jednoduché nie?

Pomôž dobrej veci, buď kreatívny a inšpiruj druhých. Zbierka? To je predsa zábava!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach