Europa 2 - Maxximum muziky

EUROPA 2 TI PREDSTAVUJE FILMOVÚ NOVINKU ÚTEK Z MS-1

Ľudstvo našlo spôsob, ako ochrániť svet pred zločincami. Tí najhorší z najhorších sú držaní na mieste, z ktorého niet úniku. Mimo Zemi, uprostred hlbokého vesmíru.

Prezidentova dcéra Emilie Warnock navštívi v rámci humanitárnej misie vesmírnu väznicu MS-1. Ale krvavá vzbura väzňov urobí z Emilie tú najúčinnejšiu rukojemníčku. Von ju môže dostať len jediný človek.

Bývalý špičkový vládny agent Snow je svojhlavý a nekompromisný. Jeho súčasná pozícia na špionážnom trhu je, mierne povedané, zlá – čelí obvineniu zo spiknutia proti USA. Od prezidenta dostáva jedinečnú ponuku: nový život a slobodu výmenou za záchranu prvej dcéry Spojených štátov. Lenže v stávke je omnoho viac…

Príbeh, ktorému nechýba veľkú dávku napätia a humoru, pochádza z hlavy Luca Bessona, ktorý tentoraz spojil svoje sily s producentmi úspešného thrilleru 96 hodín. Brilantný akčný sci-fi film Útek z MS-1 dal na striebornom plátne dokopy Guye Pearce(Kráľova reč, Smrť čaká všade, L.A. – Prísne tajné) a Maggie Grace (sága Twilight, 96 hodín).

Premiéra: 17. 5. 2012

Originálny názov: Lockout

Produkcia: FR 2011

Formát: 1 35 mm, 5 DCP

Verzia: české titulky

Žáner: Akčný / Thriller / Sci-Fi

Stopáž: 95 minut

Prístupnosť: MP 15

Réžia: James Mather, Stephen St. Leger

Hrajú: Guy Pearce, Maggie Grace, Peter Stormare, Vincent Regan…

CPjUcYtdmo4

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach