Europa 2 - Maxximum muziky

Hostia v DETOXXE

Ako pätnásťročná začala študovať herectvo na bratislavskom konzervatóriu. Vyštudovala herectvo na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Už počas stredoškolského štúdia na bratislavskom konzervatóriu účinkovala v televíznej inscenácii Hviezdoslavovej drámy Herodes a Herodias. Neskôr nakrúcala s režisérom Jurajom Jakubiskom vo filme Lepšie je byť bohatý a zdravý, ako chudobný a chorý.

Milovníci divadla ju už mohli vidieť v hre Mizantrop (Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava), Kupec benátsky (Astorka), v rozmarnej hre Traja v polievke (Divadlo West) alebo v jednom z najúspešnejších muzikálov posledných rokov – v Draculovi (Istropolis). V ostatných rokoch sa prezentuje v SND a v bratislavskom Divadle WEST.

Do povedomia širokej verejnosti však najviac vstúpila účinkovaním v televízii. Deväť rokov sa podieľala na spolupráci pri realizácii úspešnej relácie Čo dokáže ulica a tiež po boku – dnes už zosnulých – Stana Radiča a Jara Filipa v relácii Apropo TV. Moderovala aj v reality show Vyvolení 2. V ostatnom období účinkuje v televíznom seriáli Panelák, vysielanom na TV JOJ, kde hrá manželku podnikateľovi Milanovi Kordiakovi (Alexander Barta), s ktorým sa rozviedla, a mnohí si ju pamätajú z jej zástoja v šou Hviezdy na ľade, či ako moderátorku relácie Mojito.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach