Europa 2 - Maxximum muziky

X MEN: PRVÁ TRIEDA

Film X-Men: Prvá trieda prichádza ako v poradí už piaty diel mimoriadneúspešnejfilmovej série o superhrdinoch z komiksov X – Men spoločnosti Marvel Comics.
Filmy X –Men, X-Men 2, X-Men: Posledný vzdor a X-Men Origins: Wolverine sa vo svojom žánri stali skutočným kultom a po celom svete zarobili viac než 2,7 miliardydolárov. Réžie piateho dielu sa ujal Matthew Vaughn (Kick-Ass, Hviezdny prach), ktorýsériu obohatil hviezdnym obsadením v podobe Jamesa McAvoya (Posledný škótsky kráľ, Wanted, Pokánie) a Michaela Fassbendera (Nehanební bastardi, 300: Bitka pri Thermopyl).

Príbeh filmu X-Men: Prvá trieda sa dejovo vracia ešte pred film X –Men: Origins:Wolverine a odohráva sa v polovici minulého storočia. V dobe, keď mladý CharlesXavier a Erik Lensherr boli veľmi blízki priatelia a ešte len odhaľovali svoje jedinečnéschopnosti. V čase studenej vojny, keď spoločne s ďalšími mutantmi museli čeliťnajväčšej hrozbe, akú dosiaľ ľudstvo poznalo. Prečo sa ale z najlepších priateľov stalinepriatelia na život a na smrť? Čo predchádzalo okamihu, keď sa z Charlesa stalProfesor X a z Erika Magneto? Vojna medzi X-Menmi a Bratstvom začína!

UrbHykKUfTM

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach