Europa 2 - Maxximum muziky

Miss Hlas 2011

Jednoznačnou víťazkou MISS HLAS 2011 sa stala Eva Smolková, ktorá získala 58 555 hlasov v rámci internetového hlasovania na web stránke EUROPE 2. Eva od nás získala exkluzívny audio systém GENEVA XL.

MISS Slovensko 2011 sa stala Michaela Ňurciková, titul prvej VICEMISS 2011 získala Dušana Lukáčová a titul druhej VICEMISS 2011 patrí Ľubici Kvasnicovej.

O držiteľke titulu MISS SYMPATIA 2011 rozhodla verejnosť hlasovaním prostredníctvom SMS správ. Týmto titulom sa môže od sobotňajšieho večera pýšiť Romana Grišlová. Výťažok z tohto hlasovania poputuje Detskému domovu Spišský Štiavnik a Spojenej škole Poprad.

V programe galavečera, ktorý v priamom prenose odvysielala exkluzívne TV JOJ, vystúpili viacerí známi interpreti. Medzi nimi napríklad Martin Chodúr s Anitou Soul, Marcel Palonder, The Pastels, Mirka Partlová, Saša Okálová, Monika Bagárová a Nikolas Takács. Popri známych moderátoroch – Martinovi Nikodýmovi a Štefanovi Skrúcanom sa v úlohe moderátorky objavila aj Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková. O víťazke hlavného titulu rozhodla porota, ktorej predsedala hovorkyňa a tvár projektu Miss Slovensko 2011 Tamara Heribanová.

Počas večera udelili aj ďalšie ceny.

MISS TPD Photogenic 2011: Romana Grišlová

MISS Tipsport 2011: Eva Smolková

Miss Hlas 2011: Eva Smolková

Miss Internet 2011: Romana Grišlová

MISS Press 2011: Dušana Lukáčová

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach