Europa 2 - Maxximum muziky

MASKOT HUGO ĎAKUJE VŠETKÝM, KTORÍ ZAOSTRILI NA DETI!

Do 12.ročníka zbierky Hodina deťom, ktorý skončil 31. marca 2011, prispeli individuálni i korporátni darcovia sumou 302 004,18 €. Čistý výnos zbierky v hodnote 256 703,56 € bude použitý na projekty, ktoré skvalitňujú život detí a mladých – zdravých i handicapovaných na celom Slovensku. Zbierku organizuje Nadácia pre deti Slovenska, ktorá v tomto roku oslavuje 15 rokov svojej činnosti.

12. ročník Hodiny deťom, najznámejšieho projektu Nadácie pre deti Slovenska (NDS) sa oficiálne začal 15. októbra 2010. Start event v nákupnom centre Avion Shopping Park v Bratislave sa niesol, ako už tradične, v zábavnom duchu a za účasti mnohých známych tvárí. O mesiac neskôr ulice 85 miest Slovenska zaplnilo počas pouličnej zbierky s názvom ULIČNICA 2 750 dobrovoľníkov Hodiny deťom s pokladničkami.

V bratislavskom hoteli Sheraton sa 8. novembra 2011 uskutočnila benefičná aukcia Hodina Fotografie Deťom. Do aukcie venovali 27 známi slovenskí a českí fotografi 52 diel. Za najvyššiu cenu 2 800 € sa predalo dielo Martina Machaja – Object of desire. Toto dielo získalo vôbec najviac peňazí v histórii tejto aukcie.

Mikuláš, teda 6. december 2010, bol dňom Televíznej šou Hodina deťom. Umelci tri hodiny zabávali všetkých, ktorí šou sledovali priamo v Starej tržnici v Bratislave, odkiaľ STV 1 program vysielala. Bavili sa aj diváci doma pri televíznych obrazovkách. ZAOSTRILI NA DETI a do zbierky Hodina deťom prispeli formou sms alebo telefonátom so známymi osobnosťami.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach