Europa 2 - Maxximum muziky

ZASPIEVA IM NIKOLAS TAKÁCS

Talentovaný spevák Nikolas Takács, ktorý pochádza zo Slovenska, no vlani takmer vyhral talentovú súťaž X-Factor v Maďarsku, zaspieva 9. apríla na galaprograme Miss Slovensko 2011 v Poprade.

V jeho verzii odznie veľký hit Hallelujah od Leonarda Cohena, ktorú spieval aj počas semifinálového večera X-Factor a ohúril ňou celú porotu a publikum. „Som veľmi rád, že môžem byť súčasťou tohto významného večera. Bude to moje prvé televízne vystúpenie pred Slovenskom a pred toľkými krásnymi dievčatami zo Slovenska. Len aby som si udržal rovné kolená!,“ vraví s úsmevom rodák z Galanty, ktorý pravidelne vystupuje v Maďarsku i na Slovensku. Tentoraz však bude mať aj slovenskú televíznu premiériu, keďže galavečer odvysiela v priamom prenose TV JOJ.

Nadaný Nikolas Takács študoval hru na husle na konzervatóriu v Bratislave a spev v Budapešti. V roku 2004 sa zúčastnil slovenského kastingu do Superstar, no neprešiel cez vtedajšiu porotu. Svojho sna spievať sa však nevzdal a vyskúšal štastie v X-Factore, kde v roku 2010 zožal veľký úspech.

V programe galavečera Miss Slovensko 2011 vystúpia okrem Takácsa aj ďalší populárni interpreti, ako napríklad Martin Chodúr, Anita Soul, Monika Bagárová, Mirka Partlová, Marcel Palonder či tanečná skupina The Pastels.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach