Europa 2 - Maxximum muziky

Príbeh ulice II bol aj v ZOO

V stredu 23.03.2011 boli u nás účinkujúci z muzikálu "Príbeh ulice II".

Ak sa z prvej časti stal kult, z druhej bude legenda. Po originálnom modernom muzikáli, ktorý si získal divákov na Slovensku a v Čechách, prichádza jeho pokračovanie. Pôvodná zostava autorov doplnená o známych hercov a tanečníkov, prichádza v marci na Novú scénu.

Prvú časť pôvodného slovenského muzikálu Príbeh ulice videlo viac ako 80 000 divákov. Svojou originalitou a energiou prilákal do divadiel nie len dospelých, ale aj teenagerov. Potenciál na vytvorenie pokračovania sa rozhodla využiť overená zostava autorov – režisér Nikita Slovák, hudobník Opak a choreograf Miňo Kereš, ktorý je zároveň producentom. Doplní ich skupina kvalitných slovenských hercov a tiež momentálne najpopulárnejšia chlapčenská tanečná skupina – The Pastels. Pokračovanie muzikálu ponúkne, tak ako po prvý raz, príbeh plný napätia, nádeje, pozitívneho myslenia aj drsného pouličného humoru v tých najoriginálnejších kulisách – kulisách ulice.

Premiéra muzikálu Príbeh ulice II sa uskutoční už v marci na Novej scéne. Po ukončení divadelných predstavení vyrazí Príbeh ulice II ,v mesiacoch október až december 2011, na turné po celom Slovensku.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach