Europa 2 - Maxximum muziky

MISS Slovensko 2011

Historicky rekordný počet cien dostane tento rok víťazka prestížnej súťaže krásy MISS Slovensko. Okrem titulu najkrajšej ženy Slovenska a postupovej nominácie na Miss World získa viac ako 20 exkluzívnych darov v celkovej hodnote 100 tisíc eur.

Galavečer šestnásteho ročníka MISS Slovensko sa 9. apríla uskutoční na úplne novom mieste – v Aréne Poprad. O príjemnú atmosféru celého programu sa postará predovšetkým dvanásť finalistiek krásy, ktoré sa v týchto dňoch stretli na spoločnom sústredení v romantickom kaštieli Chateau Foldváry, kde pripravovali choreografiu na finálový večer. „Veľmi dôležité bude pre dievčatá samotné finále, ale už aj počas momentálnych namáhavých príprav sa dá celý proces výberu výherkyne nazvať veľkou alchýmiou, keďže sme sa pri zostavovaní finálnej dvanástky zamerali na rozpustenie uniformity a dievčatá sú diametrálne odlišné,“ uviedla hovorkyňa a tvár projektu MISS Slovensko 2011 Tamara Heribanová.

V priamom prenose, ktorý 9. apríla po prvý raz odvysiela TV JOJ, uvidia diváci okrem iného aj špeciálne dokrútky z exotického sústredenia dievčat v Thajsku, originálnu módnu prehliadku dvanástich slovenských návrhárov a nepochybne zaujímavou bude aj promenáda v plavkách.

V programe vystúpia viacerí hudobní interpreti ako napríklad Martin Chodúr, Anita Soul, Marcel Palonder, ale aj trojica dám Mirka Partlová, Alexandra Okálová a Monika Bagárová, ktoré bude sprevádzať tanečná skupina The Pastels, známa aj zo šou Česko Slovensko má Talent 2010. „Vo víre každodenných povinností niekedy až príliš rýchlej doby predstavuje finálový večer MISS Slovensko príjemný a láskavý únik do sveta krásy a na základe výnimočného programu najlepších umelcov aj do priestoru plného kvalitnej hudby a zábavy,“ dodala Heribanová.

Priamy prenos plný ženskej krásy budú uvádzať dvaja páni. Jedným z nich je ostrieľaný moderátor Martin Nikodým, meno druhého prezradia organizátori onedlho. Réžiu celého galaprogramu má tento rok na starosti najžiadanejší slovenský režisér televíznej zábavy v Čechách – Roman Petrenko.

O novej víťazke súťaže MISS Slovensko, ale aj prvej a druhej vicemiss rozhodne porota, ktorej bude predsedať hovorkyňa a tvár celého projektu Tamara Heribanová. „Práve správny výber výherkyne, môže jej participáciou v lepšom prípade

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach