Europa 2 - Maxximum muziky

DANCE EXXTRAVAGANZA V BREZNE.

DANCE EXXTRAVAGANZA, 18.2.2011 (piatok), Magic club Brezno

Už tento piatok 18.2.2011 v Magic clube Brezno vypukne tanečné šialenstvo, absolútny unikát, známy na celom Slovensku pod názvom Dance Exxtravaganza. Najznámejšia a veľmi obľúbená tanečná party, ktorá si získava čoraz väčšie množstvo fanúšikov. Či už sa to odzrkadľuje na návštevnosti tejto akcie alebo na množstve poslucháčov na vlnách rádia Europa 2 každú sobotu od 22:00 do 03:00.

Hlavnými aktérmi tejto veľkolepej dance show sú DJs PICO a STAME. Tí, ako vždy pre vás namiešajú to najlepšie z elektronickej, tanečnej scény a tým zabezpečia návštevníkom nezabudnuteľný party zážitok. Tento raz to však bude celkom blízko vám všetkým a to v Magic Clube v Brezne. Exxtravaganza zatiaľ naplnila každý club, každú diskotéku, má za sebou už vyše 50 vydaní.

K vytvoreniu tanečnej atmosféry prispejú aj sexi krivky a kreácie sexy gogo girls, takisto aj videoprojekcia, masívny zvuk a light show. Tešíme sa na všetkých ľudí milujúcich kvalitnú hudbu, tanec a zábavu, príďte sa preto odreagovať po dlhom týždni plnom povinností práve na event organizovaný populárnym rádiom Europa 2!

Brány Magic clubu sa otvoria presne o 21:00, vstup pre tento event 3€.

viac info:

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach