Europa 2 - Maxximum muziky

Opäť ich hostí kaštieľ Chateau Földváry

Dvanásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2013 strávilo prvé spoločné dni v štýlovom prostredí kaštieľa Chateau Földváry v Maďarsku. Pod dohľadom riaditeľky súťaže Magdalény Šebestovej a Lukáša Kimličku pripravovali dievčatá prvé oficiálne spoločné fotografie. „Stylistka Michaela Ľuptáková priviezla asi tridsať modelov luxusných šiat, takže sme mali skutočne z čoho vyberať. Fotografie budú krásne, štýlové a elegantné. Presne také, aký bude aj finálový večer 14. apríla,“ povedala Šebestová.

Kaštieľ Chateau Földváry sa za posledné tri roky stal doslova druhým domovom finalistiek Miss Slovensko. „Je tu skvelé prostredie a personál, ktorý nám vychádza maximálne v ústrety. Starajú sa o dievčatá ako o princezné a zabezpečujú absolútne súkromie a pohodlie,“ dodala riaditeľka.

Cieľom sústredenia bola aj fyzická príprava s trénermi z BootCamp Slovakia, ktorí dali dievčatám poriadne zabrať. Najmä kvôli hustému sneženiu zažili finalistky netradičné cvičenie – funkčný kruhový tréning, ktorého koncept bol vyvinutý armádou USA, ale bol prispôsobený aj bežnej klientele. Dievčatá si tak na nádvorí kaštieľa a za hustého sneženia vyskúšali cvičenie s pneumatikami, reťazami, lodným lanom, kettlebellmi a na záver boxfitness. „Zostavu sme prispôsobili finalistkám súťaže krásy tak, aby si spevnili a vyformovali svoje krivky hlavne v problémových ženských partiách,“ povedal Tomáš Kurinec z BootCamp Slovakia. Tréneri zároveň dievčatám pripravili prezentáciu správnej výživy s presnou špecifikáciou nutričných osobných plánov. Finálová dvanástka tak začala s prípravou na finálový večer poriadne svedomito a do finálového večera 14. apríla bude v tej najlepšej forme.

[oldEvropaGallery src=“5309/11.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/12.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/13.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/14.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/15.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/5.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/6.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/7.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/8.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5309/9.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach