Europa 2 - Maxximum muziky

Simona Krainová v DETOXXE

Topmodelka Simona Krainová skvelo zvláda skĺbiť pracovný i osobný život. Nedávno sa stala riaditeľkou modelingovej súťaže, v najbližšej dobe ju čaká práca pre významnú klenotnícku značku a medzitým ešte nafotila novú kampaň práve k Czechoslovak TopModel. Na fotografiách sa vedľa nej objavuje pätnásť ročná nádej agentúry Czechoslovak Models, Adéla Pohunková. „Chcem mladým dievčatám ako je Adéla pomôcť naštartovať ich kariéru v modelingu, predávať im skúsenosti, uviesť ich do veľkého sveta prehliadkových mól a kampaní svetových značiek. Súťaž je tak trochu moje tretie dieťa“ komentovala s nasadením Simona Krainová.

V štúdiu v pražských Holešoviciach sa zišiel veľmi kvalitný kreatívny tým: kampaň fotila Anna Mrázek Kovačič, o make-up sa postarala vizážistka Lucia Gibodová a o vlasy sa starala Petra Měchurová. „Špeciálne na toto fotenie prišli z Milána looky prestížnych značiek Blumarine a Bottega Veneta od spoločnosti Prospekta Moda, pražský butik Obsession zasa zapožičal unikátne ručné vyšívanú róbu Elie Saab v hodnote 170 tisíc Kč“, uviedol stylista Jan Pokorný, ktorý bol taktiež oslovený, aby sa na vzniku kampane k Czechoslovak TopModel zúčastnil.

„Som rada, že sa nám podarilo získať na fotenie a celú produkciu skutočných profesionálov a autority vo svojom obore. Skvelo sa mi pracovalo a na výsledku je to, myslím, vidieť“, doplnila Krainová. Tým agentúry Czechoslovak Models v čele s riaditeľkou súťaže zrealizuje v septembri a októbri tohto roku celkom 11 castingov v českých a slovenských mestách. Súťaž sa veľmi sľubne rozbehla, bookeri spolu so Simonou prechádzajú fotografie a materiály prihlásených dievčat a vypadá to, že by mohli objaviť nie len jednu, ale hneď dvanásť budúcich hviezd modelingu.

[oldEvropaGallery src=“5302/img_5609.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/img_5612.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/img_5613.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/img_5614.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/img_5618.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/img_5628.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5302/simca.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach