Europa 2 - Maxximum muziky

Víkend s SWEDISH HOUSE MAFIA

EUROPA 2 Vám pripravuje vždy jeden víkend, ktorý venuje jednému z umelcov alebo kapele z hviezdneho hudobného neba. Tentokrát sme sa rozhodli predstaviť vám trošku detajlnejšie švédsku house skupinu SWEDISH HOUSE MAFIA.

SWEDISH HOUSE MAFIA pozostáva z troch DJov a producentov: Axwella, Steva Angella a Sebastiana Ingrossa. Skupina oficiálne vznikla koncom roka 2008 a tento rok hrdo oznamuje posledné svetové turné One Last Tour, a jeden z koncertov sa udeje už tento týždeň 29.11.2012 v Prahe. Bude to vôbec najrozsiahlejšie a najextravagantnejšie turné začínajúce 19.11.2012 v Dubaji. Kapela bude cestovať naprieč kontinentom, po prvýkrát navštívi taktiež Indiu, Rusko a Juhoafrickú Republiku.

One Last Tour bude veľmi emocionálnym turné, pretože sa pri ňom kapela navždy rozlúči s fanúšikmi po celom svete – fanúšikov a kapelu čakajú naozaj nevšedné zážitky. Naozaj výnimočná a veľkolepá rozlúčková show pre tých, ktorí prišli, poriadne to roztočili a milovali. /We came, we raved, we loved/ je veta, s ktorou Swedish House Mafia oznámila svoj koniec.

Ak chcete vedieť viac, nezabudnite nás počúvať 01. – 02. decembra 2012. Bude sa aj súťažiť.
1y6smkh6c-0

[oldEvropaGallery src=“4882/swedish-house-mafia1.jpg“] [oldEvropaGallery src=“4882/swedishhousemafia.png“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach