Europa 2 - Maxximum muziky

NAJDITE SA

Príďte v nedeľu 16. septembra do bratislavskej Horárničky v Horskom parku. Okrem zoznamky s obyvateľmi útulkov z celého Slovenska na Vás čaká atraktívny program, známe tváre a súťaž o ceny pre vašich domácich miláčikov. Psičkári aj nepsičkári budú mať príležitosť do sýtosti sa vyhladkať s opustenými zvieratkami a možno tiež zažiť lásku na prvý pohľad, ktorá ich určite nesklame.

V poradí už 6. podujatie Nájdite sa! … so zvieratkom z útulku, ktoré organizuje starostka Starého Mesta Táňa Rosová, bude mať za cieľ pomôcť preplneným útulkom nájsť nových majiteľov pre svojich zverencov. „Filozofiou celej akcie, že ľudia si skôr zvieratko adoptujú, keď sa s ním osobne zoznámia. A funguje to, do dnešného dňa sme pomohli nájsť domov už takmer 70 psíkom a mačičkám,“ povedala Táňa Rosová.

Tvárou projektu pre tento ročník sa stala fenka Pompi, ktorá je na všetky plagátoch a vizuáloch k podujatiu. Jej šťastnou majiteľkou je herečka Kristína Farkašová, ambasádorka a zároveň moderátorka akcie. Pompi je tiež z útulku, na smetisku ju našlo združenie Pes v núdzi.

Účasť už potvrdili mnohé osobnosti, známe svojím pozitívnym vzťahom k zvieratám – napríklad moderátorka TV JOJ Hanka Gallová, Lucia Hablovičová, spevák Jakub Petraník, moderátori Rádia Europa 2 Michal Sabo, Miša Mäsiarová a Matúš Krnčok či Eňa Vacvalová a mnohí ďalší.

Súčasťou programu bude aj prednáška veterinárky o výžive zvierat a nutričné poradenstvo, bezplatná veterinárna prehliadka, v kvíze budete môcť vyhrať ceny od partnera akcie, firmy Royal Canin. V Horárničke bude aj živá hudba a navštívi nás aj prvý psí zamestnanec hotela na Slovensku – najdúch Charlie.

Zúčastnia sa útulky z celého Slovenska od Senice až po Michalovce a od Žiaru nad Hronom po Orechovú Potôň.

Viac na www.najditesa.sk.

[oldEvropaGallery src=“4619/banner-novy.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach